תחומי התמחות

העברה בין דורית

העברה בין דורית, משמעותה תכנון עסקי לשמירת הנכסים וההון המשפחתי והעברתו מדור לדור. אנו נעזור לך לשמור על הנכסים, שלמות המשפחה ועתיד הדורות הבאים.

במשך שנים רבות אנו עסוקים בבניית עסקים, משקיעים בהשקעות שונות וצוברים הון. עכשיו זה הזמן לדאוג לעתיד ולוודא שהנכסים וההון המשפחתי שצברנו בעמל רב, ממשיכים לעבור לדורות הבאים, כך שישרתו אותם כמו שהייתם רוצים. העברה כזו כדאי לבצע כבר היום, כאשר אתם יכולים לקבל את כל ההחלטות הנכונות בצורה חכמה ורגישה, ובכך למנוע את הקרעים המשפחתיים והמריבות של העתיד ולשמור על שלמות המשפחה ושלומה.

ביצוע העברה בין דורית מצריך חשיבה רחבה ומשולבת במספר רב של תחומים וצרכים הקשורים אחד בשני, כגון צרכים משפטיים, צרכים מיסויים, צרכים פיננסים, צרכים פסיכולוגיים תקשורתיים ועוד.

מתכנן ההעברה הבין דורית צריך להיות איש מקצוע שאמון על המשפחה, מלווה ומסייע לה לעבור את האתגרים השונים בתהליך מורכב זה. המעביר הבין דורי צריך להיות בעל ידע והבנה בכל תחומי ההתמחות השונים, הגם אם אינו מומחה בהם, והוא זה שיעמוד כנציג המשפחה מול כל המומחים וילווה ויבקר אותם בתהליך המקצועי בעבור ובשם המשפחה.

אנו נלווה אתכם ברגישות ומקצועיות ונסייע לכם לבצע את כל הצעדים הנכונים, זה המומחיות שלנו, זאת החובה שלכם.

לקוחות ממליצים
דילוג לתוכן